iHřiště - inovativní a hravý způsob výuky pro vaši školu

iHřiště - inovativní a hravý způsob výuky pro vaši školu

Zábavná výuka 21. století
je konečně tu!

Už Jan Amos Komenský věděl, že škola hrou je nejefektivnějším způsobem učení. A my jsme jeho poselství proměnili ve skvělý nástroj, který vám pomůže děti přirozenou cestou motivovat, rozpohybovat a nadchnout do výuky. S iHřištěm totiž snadno zatraktivníte jakoukoli látku. Díky kvízům, naučným stezkám a hrám budou rázem všechny předměty daleko zábavnější.

Proč si vybrat iHřiště?

iHřiště nabízí přitažlivou zábavu nejen dětem – baví malé i dospělé a spojuje generace kvalitně stráveným časem pospolu. Získá si srdce sportovních nadšenců, zvídavých duší i fanoušků moderních technologií. Nabízí nový způsob, jak smysluplně a užitečně trávit čas na telefonu.

Vyhovujeme rozvoji digitálních kompetencíiHřiště je pokročilá digitální pomůcka a poskytuje alternativní způsob výuky na čerstvém vzduchu. Vede žáky k samostatnému plnění úkolů a sportovní aktivitě naráz.

Co s iHřištěm získáte?

  • Možnost tvořit vlastní naučné stezky
  • Jednoduché vysvětlení látky
  • Předpřipravené tematické kvízy
  • Rychlé vyhodnocení výsledků
  • Zábavný učební obsah ve formě hry
  • Rozšířené možnosti výuky
  • Pomůcku s jednoduchou údržbou
  • Interaktivní zážitek pro žáky

Jak vypadá iHřiště ve výuce?

Učitel přichystá kvíz

Hru učitel snadno připraví dle aktuálně probíraného učiva. Nebo si může ušetřit čas výběrem z předpřipravených obsahů – iHřiště má stovky již hotových otázek na různá témata.

Čas soutěžení

Hra funguje na principu kooperace 8 puků a aplikace v telefonu či tabletu. Žák spustí hru na zařízení. Pro soutěžní otázku musí ale k puku fyzicky dojít nebo doběhnout.
A když hru dokončí rychle, může si v iHřišti vybrat z řady dalších her a rozvíjet tak svou pohybovou zdatnost či strategické myšlení

Okamžité výsledky

Žádné zdlouhavé opravování není třeba. Aplikace snadno a okamžitě vyhodnotí, jak si žáci vedli – uvidíte skóre odpovědí i rychlost, s jakou byly otázky zodpovězeny.

iHřiště v praxi

ZŠ Jirkov

ZŠ Jirkov disponuje mobilní sadou iHřiště od podzimu 2022 a jeho potenciál využívá na maximum. Kromě učitelů a učitelek si iHřiště oblíbila i tamní skupina družinářek – během odpolední družiny mají pro žáky připravené interaktivní kvízy a hry, protože “kdo si hraje, nezlobí”. Žáci tak i během družiny procvičují probíranou školní látku a díky tomu si snadněji ukládají vědomosti do dlouhodobé paměti.

Další instituce používající iHřiště

iHřiště pro školy dodáváme převážně jako mobilní sadu, která nepotřebuje moc prostoru a postavíte si ji pokaždé jinak. Puky vám však můžeme i pevně zabudovat do stávajícího hřiště nebo venkovní učebny. Nemáte hřiště? Nevadí, rádi vám ho navrhneme, vyrobíme a postavíme přesně podle vašich představ. 

ZŠ Národní – iHřiště

ZŠ Národní

Prachatická základní škola využívá iHřiště pro rozcvičky v rámci tělesné výchovy, ale také jako doplněk k výuce rozličných předmětů. Instalace je navíc volně přístupná a dětem tak umožňuje hrát a procvičovat i odpoledne po škole.

Naučná stezka v Příbrami – iHřiště

Naučná stezka v Příbrami

Nový rybník v Příbrami má díky iHřišti parádní naučnou stezku. Tamní majitel si pochvaluje možnost snadno měnit a upravovat obsah – s iHřištěm šetří čas i náklady při přípravě tematických akcí.

ZŠ Campanus – iHřiště

ZŠ Campanus

ZŠ Campanus využívá dětské hřiště na školní zahradě jako venkovní učebnu. Žáci k plnění her a kvízů využívají školou zakoupené mobilní telefony.

Chcete si iHřiště vyzkoušet v hodině?

Často kladené dotazy

Kolik to stojí?

Základní set 8 stanovišť stojí 39 990 Kč včetně DPH a následně po dobu minimálně 1 roku se platí licenční poplatek 3 000 Kč včetně DPH měsíčně. Nebo můžete najednou zaplatit 72 600 Kč včetně DPH (možno rozepsat) a mít celý balíček navždy bez licenčního poplatku. V této ceně máte bezplatný přístup k aplikaci iHřiště, která je ke dispozici pro operační systém Android i iOS. Součástí aplikace jsou předpřipravené obsahy se stovkami otázek, možnost tvorby vlastního obsahu, zaškolení, vzdálená diagnostika a sledování statistik a výsledků.  

Mohu si vytvořit vlastní obsah?

Ano. Učitel si může volně editovat a přidávat svůj obsah, potažmo editovat ten připravený. Dále také přistupovat ke statistikám i vyhodnocení výkonů. Součástí ceny je také zaškolení pedagogů a vzdálená diagnostika. 

Jak tvořit vlastní obsah?

Tvorba vlastních testů je velmi snadná. Na tomto odkaze naleznete všechny návody, které vás krok po kroku naučí, jak vlastní obsah připravit. Zároveň jsme vám připraveni kdykoliv podat pomocnou ruku na e-mailu i na telefonu.

Bude sada zabírat hodně místa?

V tomto směru je iHřiště velmi flexibilní. Pro efektivní provoz nepotřebujete velké prostory, “vejde” se i do středně velké školní učebny.

Musí mít dítě připojení k internetu během her?

Při hraní venku není nutné připojení k internetu. Aplikace funguje i bez Wi-Fi či mobilních dat. Jediná nutnost připojení k internetu je při stahování aplikace.

Chcete poradit s financováním iHřiště? Rádi pomůžeme.

Máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme, jak projekt iHřiště pro vaši školu zafinancovat. Pomůžeme vám získat potřebné finanční prostředky a dosáhnout vizí o modernějším vzdělávání.

Inovací výukových metod chytře investujete do rozvoje své instituce, neváhejte a spojte se s námi ještě dnes!

frantisek-bican

Ing. František Bican

Obchodní zástupce

+420 777 287 858
fbican.jr@onyx-wood.com

Zvažujete iHřiště pro svou školu?

Pojďme se spojit! Zanechte nám na sebe kontakt a my se brzy ozveme zpět.

    Pole označená * jsou povinná.