Chci iHřiště

Jste škola nebo město a toužíte vylepšit vaše hřiště? Máte pocit, že ve vašem okolí na hřištích něco schází a potřebovala by zpestření? Tak neváhejte a dopřejte svým žákům a obyvatelům dobrodružné zážitky s Interaktivním hřištěm.


Mobilní aplikace nabízí přitažlivou zábavu nejen dětem, ale i dospělým a nadšencům do sportovních aktivit. Ti se mohou těšit na různé interaktivní, edukativní i sportovní hry, díky kterým využijí svůj čas na telefonu smysluplně.


Jak tedy iHřiště získat? Objednávka je určená pro každého majitele hřiště, který automaticky zakoupením naší služby přiřazuje vybrané hřiště do bezplatné aplikace. Budoucí návštěvníci si pak na základě získaného QR kódu naskenují dané hřiště a jejich dobrodružství může začít! Očekávejte, že i kolemjdoucí se na hřiště s nadšením automaticky připojí.

Chci cenovou nabídku

Architekt

Jste architekt a chcete do své realizace zahrnout i možnost vyžití pro větší děti? iHřiště nabízí nadstavbové řešení i pro omezené a vnitřní prostory. iHřiště může také zvednout funkční atraktivitu krásně architektonicky a designově řešených prostor. Kde iHřiště naprosto září, tak to jsou řešení, která mají zaujmout a přitáhnout širokou veřejnost k tomu, aby na místě ráda trávila čas a zaplnila tak veřejný prostor.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Developer

Přemýšlíte u svého projektu nad něčím zajímavým a atraktivním pro mladší věkové skupiny, ale i pro celé rodiny? iHřiště hravě uspokojí tyto Vaše požadavky. Ve skvělém poměru ceny a dodané hodnoty budete schopni ozvláštnit jakýkoli exteriérový i interiérový prostor, kam chcete přilákat návštěvníky a přimět je k tomu, aby na místě trávili čas. Řešení je zároveň připraveno i na případnou monetizaci s okolními komerčními prostory.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Starosta


Nabízíme pro Vás řešení, díky kterému budete schopni posunout vaše současná i nově budovaná hřiště na vyšší úroveň. Díky skvělému poměru ceny a dodané užitné hodnoty uděláte radost dětem, ale i rodinám, které si na iHřišti vyhrají po celé hodiny. Instalace je jednoduchá a rychlá. Díky naší koncepci budou mít Vaši občané možnost hrát stále nové a nové hry bez nutnosti hřiště nijak modifikovat, či přestavovat. Také podporujeme činnosti občanských komunit, kdy můžeme definovat různé zážitkové události a podle aktivity a šikovnosti vyhodnocovat výsledky. Ti nejúspěšnější mohou být poté odměněni cenami, které si určíte. Staňte se propagátorem změny a dostaňte Vaši obec, či město na mapu iHřišť.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Zaměstnanec školy


V iHřišti najdete skvělý nástroj na ozvláštnění výuky a rozpohybování dětí. Můžete vytvářet vlastní kvízy, naučné stezky, ale i jiné hry, které děti baví a při jejich plnění si ani nevšimnou, že nachodili, či naběhali mnoho kroků. Vy jako učitel máte možnost v rámci iHřiště vytvářet pro své žáky testy, kdy máte okamžitě opravené výsledky, vidíte, jak si každý žák vedl a také je můžete motivovat například skrze rychlost splnění a podobně. Díky iHřišti můžete děti vytáhnout na čerstvý vzduch a využít jejich mobilní telefony smysluplně k pohybu. Zároveň se naplní i požadavek školní inspekce, která nabádá k alternativnímu přesouvání výuky do venkovních prostor a vymýšlení forem výuky, které děti vedou k větší samostatnosti v plnění úkolů.

Chci znát více včetně cenové nabídky
Animace zaměstnání

Manažer obchodního centra

Hledáte řešení, jak přilákat do Vašeho centra více návštěvníků, kteří tam zůstanou déle a více utratí? Pak je právě pro Vás naše iHřiště. Je schopno zabavit děti, ale i celé rodiny na dlouhé chvíle, kdy na něm mohou hrát rozličné hry a získávat odměny. Pracujeme i na konceptech, kdy celé řešení funguje ve spojení s okolními komerčními a restauračními prostory. Možností je i řešení šité na míru s exkluzivním obsahem podle Vašich přání. iHřiště nabízí skvělý poměr ceny a dodané hodnoty. Lze ho velice dobře použít i pro přesný navigační systém v rámci centra.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Správce naučné stezky


iHřiště nabízí právě Vám možnost dynamického měnění obsahu v závislosti na ročním období, nebo nadcházejících událostech. Už nikdy nebudete muset tisknout a obměňovat tabule u jednotlivých zastavení. Pro návštěvníky má i řadu dalších aplikací pro hru a poznání s možností motivačního honorování zvláště dobrých výsledků.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Manažer zážitkového parku

Hledáte řešení, jak přilákat do Vašeho zábavního parku více návštěvníků, kteří tam zůstanou déle a více utratí? Pak je pro Vás naše iHřiště. Je schopno zabavit děti, ale i celé rodiny na dlouhé chvíle, kdy na něm mohou hrát rozličné hry a získávat odměny. Pracujeme i na konceptech monetizace, kdy celé řešení funguje ve spojení s okolními gastro a suvenýrovými provozy. iHřiště nabízí skvělý poměr ceny a dodané hodnoty. Zároveň jsme schopni vytvořit i obsah, který bude exkluzivní jen pro Vás a Vaši lokalitu.  iHřiště lze velice dobře použít i pro přesný navigační systém v parku, kdy můžete zábavnou formou usměrňovat toky zákazníků do prostor, které zvolíte.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Kastelán zámku

Posuňte zážitky z krásného prostředí památek na novou úroveň. Díky iHřišti můžete ve vnitřních prostorech smysluplně využít chytrý telefon, který má dnes v kapse téměř každý. Naše řešení slouží jak k hraní, tak se dá využít i pro Naučné stezky a Návštěvnické okruhy. Díky iHřišti již nebudete potřebovat všechny okruhy s průvodcem, či s drahými audiovizuálními zařízeními. Návštěvníkovi se vše potřebné zobrazí na jeho chytrém telefonu. Obsah lze měnit v závislosti na sezóně, nebo událostech. Velmi jednoduše z klávesnice počítače připojeného k internetu.

Chci znát více včetně cenové nabídky

Kontaktní formulář pro cenovou nabídku

Napište nám i pro bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

    Pole označená * jsou povinná.